Сорт картоплі "Арізона"

Середньоранній, столового призначення. Рослина середньої висоти, листового типу, напівпрямостоячий до розлогого. Листя велике, закритий, зелений. Віночок від середнього до великого розміру. Інтенсивність антоціанового забарвлення внутрішньої сторони відсутня або дуже слабка.

Надійно забезпечує формування високого врожаю в стресових умовах. Стійкий до високих температур повітря та ґрунту під час вегетації.

Бульби добре зберігаються. Має високу стійкість до вірусних захворювань. Досить чутливий до метрибузину.

Смак хороший. Товарність 88-97%. Лежкість 95%. Стійкий до збудника раку картоплі і золотистої картопляної цистоутворюючої нематоди.

Занесений до державного реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні у 2015 році.

Сорт картоплі "Еволюшн"

Високоврожайний ранній столовий сорт, стійкий до парші і вірусних захворювань. Формує великі темно-червоні, овальні бульби з неглибокими вічками та світло-жовтим м'якушем. Має добрі смакові якості. Сорт вимогливий до вологозабезпечення. Віддає перевагу вирощуванню на легких піщаних ґрунтах.

Сорт достигає пізніше на 10-12 днів за стандарт «Рів’єру», але має більш крупніші бульби, дуже гарний ринковий вигляд. Період спокою бульб короткий, тому потребує відповідального зберігання насіння при низьких температурах. При копанні фактично немає механічних пошкоджень, та їх проявів на картоплі.

Занесений до державного реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні у 2014 році.

Please reload