Озима пшениця "Смуглянка"

Сорт створений шляхом індивідуального добору мутантних рослин, одержаних в результаті дії водного розчину мутагену ДАБ 0,05% на насіння мутантної лінії ТХСН 2875 (США)/Тракія (Болгарія) селекції Миронівського інституту пшениці.

Господарські та біологічні характеристики:

3а роки конкурсного випробування (2000-2001) середня врожайність становила 96,5 ц/га, що на 21,2 ц/га вище національного стандарту. Рекордсмен за врожайністю.

Озима пшениця "Подолянка"

Занесений до реєстру сортів рослин України на 2003 рік для вирощування у поліський, лісостеповій та степовій зонах України.

Сорт середньоранній, виколошується і дозріває разом із сортом Перлина Лісостепу. Має високу зимостійкість, посухостійкість, стійкість до осипання зерна, середню стійкість до вилягання та ураження борошнистою росою, бурою листковою іржею, кореневими гнилями.

Озима пшениця "Фаворитка"

Сорт створений методом індивідуального добору мутантних рослин із гібридної популяції Ростовчанка (Росія) / Миронівська 61, насіння якої оброблено гамма-променями дозою 100 гр.

Господарські та біологічні характеристики.  Високоврожайний, за роки конкурсного випробування (2000-2004) середній урожай становив 73,0 ц/гa, що на 15,0 ц/гa вище національного стандарту.

 Зимостійкість вищесередня. Посухостійкість висока. Середньостійкий до вилягання. Середньостиглий. Стійкість до обсипання висока. Стійкий до проростання зерна.

Середньостійкий до ураження борошнистою росою та бурою листковою іржею.

Озима пшениця "Богдана"

Сорт високоврожайний, інтенсивного типу. За даними оригінатора (ІФРГ НАН України), за роки конкурсного випробування (2003-2005рр) середній урожай Богдани становив 79,5 ц/га, що на 13,8 ц/га перевищувало урожайність національного стандарту.

Урожай зерна в державному сортовивченні 2004 року в 42 сортодослідах становив 53,9-95,5 ц/га.

Максимальний урожай сорту - 95,5 ц/га - отримано у Вінницькому державному центрі сортів рослин (2004 р), що на 51,3 ц/га перевищувало урожайність умовного стандарту, та 98,2 ц/га - у Миргородській державній сортовипробувальній станції Полтавської області (2005 р.), що на 10,7 ц/га вище урожайності стандарту.

Озима пшениця "Світило"

Сорт має високу продуктивність. В конкурсному випробуванні в умовах ТОВ «Агрофірми «Колос», с. Пустоварівка Сквирського району Київської області за 6 років вивчення середня урожайність сорту становила 71,2 ц/га.

Вміст білка 13-14%, клейковини - 27-31%, показник ІДК 50-65 о.п., сила борошна 288-354 o.a., об'єм хліба із 100 г борошна 1000-1150 смЗ. Борошномельні та хлібопекарські показники добрі. Цінна пшениця.

Сорт має добру стійкість до вилягання, добру зимостійкість та середню стійкість до хвороб.

Озима пшениця "Миронівська 65"

Сорт інтенсивного типу. Попередники. Кращі попередники-зернобобові, бобові багаторічні трави, зайняті, сидеральні пари, кукурудза на зелений корм, озимий ріпак; задовільні - кукурудза на силос, ярий ріпак, стерньові. Сівба протруєним насінням проводиться сівалками точного висіву в добре підготовлений грунт. У протруйник бажано включати інсектицид (круїзер), що дає можливість уникнути ураження проростків або самих рослин шкідниками на першому етапі розвитку. Строк сівби - середньопізній для регіону. Норма висіву - 4,0-4,5 млн шт./га схожих насінин. Глибина загортання насіння - 3-4 см. Обов'язкове коткування після сівби. Догляд за посівами.

Озима пшениця"Центилівка"

Сорт має високу продуктивність. В конкурсному випробуванні в умовах ТОВ «Агрофірма «Колос» с. Пустоварівка Сквирського району Київської області за 6 років вивчення середня урожайність сорту становила 70,7ц/га. Максимальну урожайність 96,4 ц/гa при вологості 14% отримано при густоті посіву 5 млн зернівок на гектар при ширині міжряддя 20 см та більш пізньому строку посіву (10-15 жовтня). Урожай 70-75 ц/га одержано в екологічному вивченні в умовах Хмельницької області Чемеровецького району СГК «Летава» та Вінницької області Бершадського району с. Маньківка СГ «Лан».

Сорт має добру стійкість до вилягання, добру зимостійкість та середню стійкість до хвороб.

Озима пшениця "Пустоварівка"

Сорт має високу продуктивність. На високому фоні мінерального живлення забезпечує рекордні врожаї. В конкурсному випробуванні в умовах «ТОВ Агрофірми «Колос», с. Пустоварівка Сквирського району Київської області. За 6 років вивчення середня урожайність сорту становила 70,4 ц/га. Одержано в екологічному вивченні в умовах СГК «Летава» Хмельницької області Чемеровецького району та СГ «Лан», с. Маньківка Вінницької області Бершадського району.

Максимальний урожай сорту в 2015 році становив 92,4 ц/га , на базі господарства ТОВ АФ «Колос».

Сорт має середню стійкість до вилягання, добру зимостійкість та середню стійкість до хвороб.

Яра пшениця "Елегія Миронівська"

Сорт напівінтенсивного типу. Яра пшениця Елегія МиронівськаСтрок сівби ранній – перші дні початку польових робіт. Норма висіву 5–6 млн. схожих насінин на 1 га. Кращі попередники – вчасно зібрані кукурудза, соя, цукровий буряк, картопля. Передпосівний обробіток ґрунту включає оранку на зяб, на чистих площах можливий обробіток дисковими, чизельними чи плоскорізними знаряддями. Основне мінеральне удобрення – NЗ0PЗ0KЗ0. Сіяти відкаліброваним протруєним насінням високих репродукцій. Глибина загортання насіння 3–5 см з наступним прикочуванням. За необхідності у фазі кущіння застосовують гербіциди, у фазі кущіння – виходу у трубку необхідне підживлення N30. Для забезпечення високих урожаїв високоякісного зерна необхідно проводити 2–3-разову обробку посівів проти шкідників та хвороб.

Яра пшениця "Сімкода Миронівська"

Сорт інтенсивного типу. Агротехніка загальноприйнятадля вирощування за інтенсивною технологією в даній зоні. Строк сівби ранній – перші дні початку польових робіт. Оптимальна норма висіву залежно від попередника, стану грунту та строків сівби 5,5–6,0 млн. схожих насінин на 1 га. Глибина загортання 3–5 см з наступним коткуванням. На високому фоні мінерального живлення найбільш оптимально поєднує високі врожаї з відмінною якістю зерна. Для забезпечення високих урожаїв високоякісного зерна необхідно проводити 2–3-разову обробку посівів проти шкідників та хвороб.

Please reload

© 2020 ТОВ "АГРОФІРМА "КОЛОС"

  • Facebook Clean
  • LinkedIn Clean
  • Google+ Clean