афк пауер.JPG

Озима пшениця «АФК Пауер»

Оригінатор: TOB «АГРОФІРМА «КОЛОС»

Переданий на державне сортовипробування в 2018 році

Сорт має високу продуктивність. В конкурсному випробуванні в умовах ТОВ «Агрофірма «Колос» с. Пустоварівка Сквирського району Київської області за 5 років вивчення середня урожайність сорту становила 84,5 ц/га. Максимальну урожайність 120,4 ц/гa при вологості 14% отримано при густоті посіву 4,5 млн зернівок на гектар при ширині міжряддя 12,5 см та оптимально-ранньому строку посіву (10вересня).

Сорт середньостебловий інтенсивного типу, середньостиглий. Стійкий до вилягання. Морозостійкість висока. Посухостійкий. Середньостійкий до ураження борошнистою росою та бурою листовою іржею. Стійкий до осипання зерна.

Борошномельні та хлібопекарські властивості добрі й відмінні. Належить до сильних пшениць.

Норма висіву насіння - 4,5-5,5 млн схожих зерен на 1 га залежно від зони вологозабезпечення.

Початок колосіння середній, ближчий до пізнього, відповідно, час дозрівання в однакових умовах настає на 7-9 днів пізніше від інших сортів (смуглянка, богдана, подолянка).

Висота рослин середня (в межах 80-85см). Соломина слабовиповнена між основою колоса і найближчим до колоса вузлом, форма колоса пірамідальна. Колос за щільністю та довжиною середній. Остюки на колосі наявні та дуже довгі. Колір колоса солом’яно-жовтий. Опушення опуклої поверхні верхнього вузла соломини помірне.

Наші спеціалісти професійно підберуть найоптимальніший сорти насіння, відповідно до ваших потреб та кліматичного розміщення.

Зв'язатися з нами:
тел./факс: (04568)2-21-40

моб.: ‎(098)78-15-126 (050)011-21-40

e-mail: agrokolos@i.ua