Озима пшениця «Центилівка»

Оригінатор: TOB «РАСАВА»

Занесений до реєстру сортів рослин України в 2015 році

Сорт має високу продуктивність. В конкурсному випробуванні в умовах ТОВ «Агрофірма «Колос» с. Пустоварівка Сквирського району Київської області за 6 років вивчення середня урожайність сорту становила 70,7ц/га. Максимальну урожайність 96,4 ц/гa при вологості 14% отримано при густоті посіву 5 млн зернівок на гектар при ширині міжряддя 20 см та більш пізньому строку посіву (10-15 жовтня). Урожай 70-75 ц/га одержано в екологічному вивченні в умовах Хмельницької області Чемеровецького району СГК «Летава» та Вінницької області Бершадського району с. Маньківка СГ «Лан».

Сорт має добру стійкість до вилягання, добру зимостійкість та середню стійкість до хвороб.

Рослини мають прямостоячу форму куща. Антоціанове забарвлення вушок прапорцевого листка відсутнє. Восковий наліт на піхві листа, колосі та на верхньому міжвузлі соломини сильно проявляється.

Початок колосіння середній, ближчий до пізнього, відповідно, час дозрівання в однакових умовах настає на 7-9 днів пізніше від інших сортів.

Висота рослин середня (в межах75-80см). Соломина слабовиповнена між основою колоса і найближчим до колоса вузлом, форма колоса пірамідальна. Колос за щільністю та довжиною середній. Остюки на колосі наявні та дуже довгі. Колір колоса солом’яно-жовтий. Опущення опуклої поверхні верхнього вузла соломини помірне.

Ширина плеча нижньої колосової луски вузька, форма плеча - піднесене з наявністю другої вершини, довжина зубця її довга, форма зубця - дуже зігнутий, опущення внутрішньої поверхні її слабке.

Колір зернівки червоний, забарвлення її у фенолі світле. Зернівка за довжиною та шириною середня. Відношення до ширини велике. Зернівка за крупністю - крупна. Кіль на нижній квітковій лусці відсутній. Вушка за формою гострі. Форма нижньої колосової луски овальна.

Наші спеціалісти професійно підберуть найоптимальніший сорти насіння, відповідно до ваших потреб та кліматичного розміщення.

Зв'язатися з нами:
тел./факс: (04568)2-21-40

моб.: ‎(098)78-15-126 (050)011-21-40

e-mail: agrokolos@i.ua