Впевнена перемога ФК "Колос"

Усім поєдинкам передували урочисті церемонії відкриття змагань, з національним Гімном і Прапором, авторитетними особистостями в оточенні велелюдного зібрання симпатиків народної гри. Пустоварівка, абсолютний дебютант обласних змагань. На загальну радість, героєм історичної прем’єри став їхній земляк, вихованець сквирського футболу Олександр Ярмолюк. Саме він забив два м’ячі господарів до перерви. В обох випадках асистентом виступив Назар Кутасевич. Ярмолюк спочатку замкнув передачу ногою, потім — ударом голови.

По перерві Артем Юрковський влучно вистрілив з лінії штрафного майданчика — допоміг йому зробити це Олександр Бугаєнко. А Сергій Шевченко, відігнавши молодших партнерів відд м’яча, віртуозно виконав штрафний: шкіряний, пролетівши над живою стіною, опинився у нижньому куті воріт "Динамо"(Фастів). Динамівцям вдалося реалізували серйозну атаку, так Богдан Профіліді прорвав оборону на правому фланзі «Колоса» В етоговому підсумку впевнена перемога ФК "Колос" над "Динамівцями"(Фастів) - 4:1. Привітаємо наших футболістів. Футбольної вдачі та спортивних перемог)