Відбувся ХХІ практичний семінар на тему іноваційні технології по утилізації відходів.


На базі нашого підприємства відбувся ХХІ практичний семінар, на якому були представлені кращі зразки, розробленої нашими провідними спеціалістами, технологій та засобів по утилізації відходів тваринного та рослинного походження для ресурсозберігаючого сільского господарства.

Захід відвідали близько шістдесяти представників агропромислових підприємств зі всієї України. Кращі зразки техніки представили наші партнери, компанія "Пак-Трейд", на чолі з директором Яном Бондаренко. "Технології, що нормалізують стан грунту та призводять до зменшення хімічного навантажування на ґрунт". Такою темою директор ТОВ "Агрофірма "КОЛОС" Леонід Васильович Центило відкрив теоритичну частину заходу, на якій доповів про всі тонкощі агробіологічних досягнень нашої лабораторії. Головним із розробок наших агробіологів є розроблена комплексна модель підвищення вмісту гумусу на наших полях, середній рівень гумусу в ґрунті по підприємству підвищився з 3,53 % у 2016 р. до 4.22 % у 2018 р., зміна становить + 0,69 %, що дає змогу ефективно господарювати без шкідливого впливу на показники грунту та зберігати їх властивості для наступних поколінь. Ми охоче ділимось здобутим досвідом і запрошуємо до співробітництва всіх бажаючих. Ми переконані, що збереження родючості наших земель є основним із пріоритетів агропромислового розвитку. Також семінар продовжили спеціалісти в області технологій компостування.

"Технологія компостування – шлях до скорочення норм внесення мінеральних добрив. Ефективне застосування органічних добрив та їх вплив на якість грунту". "Комплексні рішення ефективного управління рідкою фракцією гною. Застосування шлангової системи для викачки лагун та внесення рідкої фракції гною на поля". Доповідав Ян Бондаренко, Пак-Трейд.

Згодом всі присутні відвідали показові майданчики виготовлення компосту. На різних видах компостної маси, з ріноманітної сировини (відходів виробництва). Було продемонстровано можливості технології виробництва органічного, екологічно безпечного добрива, за допомогою механізмів провідних зразків техніки представлені нашими партнерами, компанією "Пак-Трейд". Моємо надію, що такі заходи позитивно відзначаться на господарюванні агропромислових підприємств. Так як елементи наших технологій здатні знизити вплив мінеральної складової на грунт та вносити більш екологічно безпечні добрива, що збереже родючість й надалі і підвищить показники урожайності.

67 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все