Зустріч з науковцями Національного університету біоресурсів та природокористування України.


13 грудня відбулася зустріч директора Центило Леоніда Васильовича та спеціалістів ТОВ «Агрофірма «Колос» з провідними науковцями Національного університету біоресурсів та природокористування України в галузі тваринництва та аквакультури.

Серед гостей були присутні:

Рубан Сергій Юрійович – Доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент Національної академії аграрних наук, професор, завідувач Кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин.

Кондратюк Вадим Миколайович – Кандидат сільськогосподарських наук, доцент, декан Факультету тваринництва та водних біоресурсів.

Шевченко Петро Григорович - Кандидат біологічних наук, доцент, старший науковий співробітник, завідувач Кафедри загальної зоології та іхтіології

Литвиненко Тамара Валентинівна – Кандидат сільськогосподарських наук, доцент, Кафедра генетики, розведення та біотехнології тварин.

Під час зустрічі обговорювалися питання розвитку тваринницької галузі в сучасних умовах. Учасники акцентували увагу на тому, що наша країна неефективно використовує наявний потенціал водних ресурсів, як величезної бази для вирощування та реалізації ставкової риби. Особливу увагу в зустрічі було приділено питанню молочного тваринництва, яке останнім часом демонструє стрімке зменшення обсягів виробництва. Запровадження сучасних біотехнологій та відновлення племінних ресурсів – запорука стабільного розвитку галузі та забезпечення продовольчої безпеки держави. Знаковим стало підписання наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04.12.2019 р. № 559 про присвоєння підприємству статусів племінного заводу з розведення голштинської породи ВРХ та племінного репродуктора з розведення ставкової риби.


195 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все