ТОВ Агрофірма "КОЛОС"

Основними принципами роботи нашого підприємства є гарантована якість та сертифікація продукції, розуміння потреб наших клієнтів, відповідальність за якість реалізованої продукції, взаємовигідні умови співпраці та розрахунків.

ТОВ «Агрофірма «Колос»  - багатогалузеве інтегроване сільськогосподарське підприємство, створене в 2000 році , що орендує 3600 га орної землі в Сквирському районі, Київської області.

Господарство є виробничим плацдармом, випробувальним майданчиком для наукових розробок селекціонерів, мікробіологів, яких об’єднав навколо себе його керівник — доцент кафедри землеробства Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат сільськогосподарських наук Центило Леонід Васильович.

Основними напрямками ТОВ «Агрофірма «Колос» є рослинництво, тваринництво, переробка продукції власного виробництва та наукова діяльність.

В господарстві культивується близько 20 сортів озимої пшениці та 15 гібридів кукурудзи. Нові сорти озимої пшениці Центилівка, Пустоварівка та Світило відмінно зарекомендували себе на вітчизняному ринку, як високоврожайні. Щорічно підприємство виробляє та реалізує  50 тис. п.о. насіння кукурудзи (на площу 42 тис.га) та 4000 т насіння пшениці (на площу 16 тис. га). Важливим елементом ефективної діяльності в даному напрямку є функціонування власного заводу для здійснення робіт по калібруванню, очищенню, протруєнню насіннєвого матеріалу.

Ще однією візитною карткою господарства є садівництво, що включає в себе вирощування та реалізацію яблук (з валовим збором – 1200 тон на рік) та саджанців плодових дерев (яблунь та черешень).

Підприємство виготовляє та реалізує різні види круп (пшенична, кукурудзяна, ячмінна, горохова), олію, хліб та хлібобулочні вироби з метою забезпечення жителів села та районного центру власною якісною продукцією.

Великого значення в ТОВ «Агрофірма «Колос», яке має потужний тваринницький комплекс (1450 голів ВРХ, 320 овець та 2000 перепілок), надають технологіям виробництва та використання органо-мінеральних компостів в умовах екологічного землеробства. Функціонування мікробіологічної та агрохімічних лабораторій дає змогу впроваджувати методи біологізації ґрунту та зменшення хімічного навантаження на нього завдяки використанню мікробіологічних препаратів власного виробництва.

Симбіоз науки та виробництва з використанням передових технологій – основні принципи роботи нашого підприємства.

Про нас

ТОВ «Агрофірма «Колос»  - вже 3 роки поспіль отримує нагороди від престижного журналу FARMER у всеукраїнському рейтингу сільськогосподарських підприємств "Аграрна еліта України":

  1.  «Аграрна Еліта України - 2016» в номінації «Визнання колег».

  2. «Аграрна Еліта України - 2015» в номінації «Науковий полігон».

  3. «Аграрна Еліта України - 2014» в номінації «Ефективна диверсифікація».