Сорт "Фуджі"

Фрукти округлі, червоно-малинового забарвлення з жовтими точками і зеленими розмитими смугами, шкірка без блиску суха і гладка; розміри - досить великі, в середньому досягають ваги 200г. М'якоть Фуджі кремова, хрустка, має ніжний солодко-кислий смак і неповторний аромат.Транспортабельність висока.

Сорт "Топаз"

Плоди великі, округлі, трохи плескатої форми, масою близько 200 г, жовті, з плямистим, розмитим червоним рум'янцем. М'якоть кремового кольору, досить щільна, соковита, кисло-солодкого, дуже гарного смаку, ароматна. Транспортабельність висока.

Сорт "Пінова"

Плоди середньо-великі, масою 170-190 г, округло-конічної форми, зелено-жовтого забарвлення з яскраво-червоним великим рум'янцем з розмитих смуг на частини, що становить більше половини. М'якоть жовта, соковита, при кусанні ламка та щільна, смачна і ароматна.

Яблука чудово зберігаються в холодних приміщеннях 8-9 місяців, не втрачаючи за час зберігання соковитість і налитість.

Сорт "Горец"

Колір темно-червоний з розмито-полосатим рум’янцем. Плоди крупного розміру (160-200 г), округлі, гладкі. М’якоть щільна, жовта, соковита, сколюється, дуже ароматна, відмінного смаку.

У сховищі плоди зберігаються до березня, в холодильнику — до травня.

Транспортабельність висока. 

Сорт "Ельстар"

Колір плоду: основна забарвлення жовте, покривне - яскраво червоний, широко смугастий рум'янець по більшій частині плоду, переважно з боку плодоніжки, шкірка гладка, з блиском. Форма і розмір плоду: розміру до 200 гр (в середньому 130 гр.), Залежить сильно від догляду Смак плода: м'якоть біла з легким лимонним відтінком, солодка, ніжна, хрустка, з легкою кислинкою, дуже смачна і приємна, аромат медовий.

Сорт "Гала"

Плоди середніх розмірів (115—145 г), досить одномірні, округлі або оругло-зрізано-конічні зі слабкою ребристістю на верхівці, жовті зі смугасторозмитим оранжево-червоним рум'янком на більшій частині поверхні. Шкірочка тонка, щільна, суха. М'якуш світло-жовтий, щільний, соковитий, ламкий, відмінного кислувато-солодкого смаку (4,6 бала).

Знімна стиглість настає в другій декаді вересня, споживча — в листопаді. У сховищі з природним охолодженням плоди зберігаються 2—2,5, в холодильнику — 5—6 місяців. Транспортабельність середня. Використовують у свіжому вигляді та на виробництво соків.

Сорт "Голден Делішес"

Плоди середнього та більше за середній розміру (120-190 г), середньої одномірності, видовжено-округло- конічні, зеленувато-жовті, з великими опробковілими світло-коричневими сочевичками, Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. У сховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока.

Сорт "Джонаголд"

Плоди більші за середній розмір і великі (170-220 г), одномірні, округлі, зеленувато-жовті, з оранжево- червоним розмито-смугастим досить яскравим рум'янцем на 2/3 поверхні. Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. У сховищі плоди зберігаються до січня—лютого, в холодильнику — до квітня.

Сорт "Айдаред"

Плоди переважно більші за середній розмір (145—190 г), з яскраво червоним розмитим або смугасто- розмитим рум'янком на більшій частині поверхні. Знімна стиглість настає на початку жовтня, споживча — у лютому. У звичайному сховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до червня. Транспортабельність висока.

Сорт "Ренет Симиренка"

Плоди середнього або вище середнього і навіть великого розміру, за формою від сплощеної округло-конічної до плоско-округлої; поверхня рівна, гладка. Основне забарвлення при зніманні світло-зелене або яскраво- зелене, з білуватою мінливістю і численними світлими округлими великими підшкірними крапками.

Сорт "Флоріна"

Плоди середнього і великого розміру, солодкі на смак. Колір яблук червоний і темно-червоний, з характерним сивим нальотом і дрібними білими цятками. Флоріна чудово зберігається і є зимовим, морозостійким сортом.

Плід масою 110-145 р, зрізано циліндричної форми з широкими ребрами. Транспортабельність висока.

Сорт "Чемпіон"

Плоди більші середнього розміру (160—190 г), доволі одномірні, округло-овальні, зеленувато-жовті, з оранжево-червоним смугасто-розмитим рум'янком на більшій частині поверхні та добре помітними жовто-сірими опробковілими сочевичками.

Шкірочка тоненька, дуже щільна, еластична, суха. М'якуш світло-кремовий, середньої щільності, дуже соковитий, ароматний, відмінного кислувато-солодкого смаку (4,5—4,7 бала).

У звичайному сховищі плоди зберігаються 1,5— 2 місяці, у холодильнику - майже 5 місяців. Транспортабельність середня.

Використовують переважно у свіжому вигляді.

Сорт "Старкримсон"

Плоди середніх розмірів (110-140 грамів), з широкими, дуже згладженими ребрами. Плоди мають основне світло-зелене забарвлення, а також покривний темно-карміновий рум'янець. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, суха. М'якоть світло-жовта, соковита середньої щільності, ароматна, пріснувато-солодка (4,1-4,4 бала).

Знімна стиглість настає наприкінці вересня - на початку жовтня, споживча - в січні. У сховищі плоди зберігаються до березня, в холодильнику - до червня. Транспортабельність висока.

Використання: у свіжому вигляді.

Please reload