top of page

Про нас

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОФІРМА"КОЛОС"

 Діяльність нашого підприємства спрямована на постачання для вітчизняного ринку високоякісного посівного матеріалу злакових та бобових культур, власної селекції, а також, безпечних, біологічно активних препаратів для інтенсивного вирощування с/г продукції на полях України.

 Ми пропонуємо аграріям не тільки продаж насіння, а й повний науковий та технологічний супровід, що здійснюється висококваліфікованими спеціалістами агрохімічної та мікробіологічної лабораторій. Саме тому всі клієнти мають можливість отримати в будь-який час необхідну консультацію в різних аспектах вирощування сільськогосподарських культур.

Працюємо для людей

ТОВ «Агрофірма «Колос»  - багатогалузеве інтегроване сільськогосподарське підприємство. Створене в 2000 році, що орендує 3776,3 га орної землі в Білоцерківському районі, Київської області.
 

Господарство є виробничим плацдармом, випробувальним майданчиком для наукових розробок селекціонерів, мікробіологів, провідних наукових навчальних закладів та інститутів, яких об’єднав навколо себе його керівник — доцент кафедри землеробства Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор сільськогосподарських наук Центило Леонід Васильович.
З підприємством в тісній співпраці постійно перебувають такі наукові організації, як Інститут охорони ґрунтів НААН України (м. Київ),  Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла, Інститут захисту рослин НААН України, Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України (м. Чернігів), Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України (м. Київ).

 

Основними напрямками ТОВ «Агрофірма «Колос» є рослинництво, тваринництво,  переробка продукції власного виробництва, наукова діяльність та виробництво біопрепаратів.
 

В господарстві культивується близько 20 сортів озимої пшениці та 15 гібридів кукурудзи. Нові сорти озимої пшениці АФК Стронг, АФК Пауер, АФК Еліт Грейн, АФК Фентезі, АФК Юніон, АФК Преміум, та перевірені часом  сорти озимої пшениці Центилівка, Пустоварівка, Світило відмінно зарекомендували себе на вітчизняному ринку, як високопродуктивні сорти озимої пшениці з урожайністю до 12 тон з гектара.
Щорічно підприємство виробляє та реалізує близько 50 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи (на площу 42 тис.га) та 4000 т насіння пшениці (на площу 16 тис. га).
Важливим елементом ефективної діяльності в даному напрямку є функціонування власної лінії для здійснення робіт по калібруванню, очищенню, протруєнню насіннєвого матеріалу.

Великого значення в ТОВ «Агрофірма «Колос», яке має потужний тваринницький комплекс (1700 голів ВРХ, 800 овець, 80 коней та 2000 перепілок), надають технологіям виробництва та використання органо-мінеральних компостів в умовах біологічного землеробства. Функціонування мікробіологічної та агрохімічних лабораторій дають змогу впроваджувати комплексні методи біологізації ґрунту, що зменшеншує хімічне навантаження на нього завдяки використанню мікробіологічних препаратів власного виробництва.

Ще однією візитною карткою господарства є садівництво, що включає в себе вирощування та реалізацію яблук (з валовим збором – 1200 тон на рік) та саджанців плодових дерев (яблунь, груш та черешень).
 

Підприємство виготовляє та реалізує різні види круп (пшенична, кукурудзяна, ячмінна, горохова), олію, хліб та хлібобулочні вироби з метою забезпечення жителів села та району власною якісною продукцією.
 

Симбіоз науки та виробництва з використанням передових технологій – основні принципи роботи нашого підприємства.

Наша команда

Обговоримо ваше майбутнє замовлення

Зв’яжіться з нами,
щоб домовитися з приводу реалізації товару, або послуг.

Ми працюємо по всій території України.

площа Перемоги 18А, с. Пустоварівка, Білоцерківського р-ну, Київської області, 09051, Україна.

  • Facebook
  • Instagram

Дякуємо, що надіслали.

bottom of page